logo firmy budowlanej Stambud firma budowlana Koszalin usługi budowlane w Koszalinie gładż szpachlowa i malowanie

Układanie glazury i terakoty

Zajmujemy się układaniem płytek ceramicznych, terakotowych i gresowych. Posiadamy odpowiednią wiedzę i narzędzia dopasowując sposób i materiał do ich mocowania w zależności od podłoża i rodzaju płytek oraz ich formatu. Na Państwa życzenie krawędzie płytek możemy fazować tzn. szlifować ich narożniki pod kątem 45° .

Po wcześniejszym przygotowaniu nowe płytki można montować na „starych”, a także na większości podłoży budowlanych. Podczas montażu w „pomieszczeniach mokrych” np. łazienkach, stosujemy odpowiednie materiały, które zabezpieczają elementy budowlane przed dostępem wilgoci. Z płytek możemy wykonać obudowy wanien, brodzików, a także blaty kuchenne i łazienkowe.

Układamy również płytki na zewnątrz np. płytki klinkierowe na elewacjach, ościeżach otworów okiennych na parapetach czy schodach. Nie jest nam obca również technologia układania płytek na tarasach, zwłaszcza na tarasach nad pomieszczeniami ogrzewanymi co wymaga specjalnego podejścia do sposobu prowadzenia prac, odpowiednio rozplanowanych warstw w przekroju tarasu i materiałów użytych do montażu płytek w takim miejscu.

Chętnie Państwu doradzimy i zaproponujemy rozwiązanie bazując na swoim doświadczeniu.