logo firmy budowlanej Stambud firma budowlana Koszalin usługi budowlane w Koszalinie gładż szpachlowa i malowanie sucha zabudowa ułożone płytki w kuchni sucha zabudowa z płyt gipsowych obudowa wanny z płytek

Oferta usług firmy budowlanej Stambud

Pragniemy przedstawić Państwu swoją ofertę dotyczącą usług budowlanych. W branży tej działamy jako wykonawcy już od 2000 roku. Mamy za sobą wiele wykonanych prac i zleceń oraz grono stałych i zadowolonych klientów. Nasza działalność skupia się głownie na wykonywaniu prac ogólnobudowlanych remontowych jak i wykończeniowych. Główny obszar naszej działalności to Koszalin i okolice.

Nasze doświadczenie pozwala nam wykonywać nawet trudne, czasochłonne i skomplikowane zadania

Nasza firma budowlana podejmuje się chętnie mniejszych prac takich jak malowanie poszczególnych pomieszczeń, remonty łazienek, bieżące naprawy i konserwacje oraz kompleksowe prace obejmujące remont lub wykończenie całego domu albo mieszkania ze stanu deweloperskiego.

Jeśli charakter lokalu wymaga aby jego przestój podczas remontu był jak najkrótszy swoje prace wykonujemy w weekendy lub nocą.

Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami w innych branżach tj. instalatorami, elektrykami, projektantami wnętrz, rzeczoznawcami budowlanymi.

Chętnie podejmujemy się wszelkich wyzwań tych dużych i tych mniejszych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a do każdego podchodzimy z pasją i zaangażowaniem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami oraz do skorzystania z naszych usług!